24.IX.2017 r.

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

1.      Dzisiaj wypada 25. Niedziela zwykła.

2.      Serdeczne Bóg zapłać zazłożone ofiary na tacę przeznaczone na Metropolitalne Seminarium Duchowne w Lublinie.

3.      Dziś w zakrystii można odebrać zaliczki wpłacone na Ukrainę, która została przełożona na marzec 2018 r.

4.      Dzisiaj w parafii na Górce o godz. 19.00 odbędzie się spotkanie uczestników oraz sympatyków tegorocznej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę.

5.      W piątek, 29 września, będziemy obchodzili Święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała. Porządek mszy św. powszedni. W tym dnu odpust w parafii w Wojsławicach.

6.      Jak było zapowiadane za 2 tygodnie, w niedzielę, 08 października, ofiary na tacę będą przeznaczone na spłatę zadłużenia w MPEC-u. Prosimy o hojniejsze ofiary, abyśmy mogli uregulować dług przed nowym sezonem grzewczym.

7.      Trwają zapisy na pielgrzymkę do Niepokalanowa i Torunia w dniach od 06 do 08 października. Koszt ok. 300 zł. Zapisy oraz szczegółowe informacje w zakrystii, kancelarii, stronie internetowej parafii oraz u ks. Marcina Roli. Gdyby ktoś się jeszcze wahał prosimy o podjęcie decyzji ponieważ trzeba wcześniej zarezerwować noclegi.

8.      Przed kościołem do nabycia prasa katolicka: Gość Niedzielny, Niedziela i Mały Gość Niedzielny

9.      W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odeszli: †Janina Bejster (l. 87) i †Edward Mydlak (l. 68)