7.IV.2017 r.-14.IV.2017 r.

Poniedziałek

 

7.oo

† Stanisław Podlipny, Rafał, Stanisław Piekło, Stanisław Wielgus, Stanisław Sadowski, Stanisław Forysiuk, Stanisław Iwaniuk.

17.oo

† Seweryna, Stanisław, Zbigniew z r. Borys, zm. z r. Czernijów i Banaszków.

17.oo

† Kazimiera (25 R), Władysław (23 R), Ryszard (41 R) zm. z r. Tkaczuków.

Zofia i Piotr z r. Czerynów.

18.oo

† Ks. Stanisław Wypych, Ks. Stanisław Szozda, Ks. Stanisław Chmielowski.

18.oo

† Greg. 8 – Stanisława Oleksiejuk.

 

Wtorek

 

7.oo

† Greg. 9 – Stanisława Oleksiejuk.

17.oo

B I E R Z M O W A N I E

 

Środa

 

7.oo

Dziękczynna z racji 65 r. urodzin Alicji i Kazimierza z prośbą o zdrowie, błog. Boże i opiekę M. Bożej dla jubilatów oraz całej rodziny.

17.oo

† Greg. 10 – Stanisława Oleksiejuk.

 

17.oo

† Andrzej Baj (14 R), Maria, Bogdan, Michał i Janusz zm. z r. Bajów.

 

17.oo

† Stanisława Wielopolska (40 R), Kazimierz, Stanisława, Wiesław zm. z r. Wielopolskich,   Witold, Anna.

 

18.oo

† Zofia Poniatowska (26 R), za pomordowanych z r. Radomskich.

 

18.oo

† Stefania (21 R), Władysław, Marcela, Józefa zm. z r. Świderczuków.

 

18.oo

Za konających i za dusze w czyśćcu cierpiące.

 

 

Czwartek

7.oo

† Edward Adamczyk (22 R), Wiktoria (6 R), Zofia (5 R), Wiktoria (15 R) –

zm. z r. Adamczyków.

17.oo

† Zm. z r. Czaplów, Szczuckich, Dziekanowskich.

17.oo

† Katarzyna (4 R), Michał (24 R) zm. z r. Sydoruków.  Janina Białkowska (6 R),

zm. z r. Sydoruków i Pendlów.

17.oo

† Czesław Kiryk  (30 dz.śm.)

18.oo

† Greg. 11 – Stanisława Oleksiejuk.

18.oo

† Leokadia Skiba (11 R), Józef Skiba (24 R).

 

Piątek

7.oo

† Eugenia i Mirosław Koper.

17.oo

† Grzegorz Mroczek, za dusze w czyśćcu cierpiące.

17.oo

† Julia i Józef z r. Jaworskich.

17.oo

† Marianna Synowiec  (11 R).

18.oo

† Greg. 12 – Stanisława Oleksiejuk.

18.oo

† Mieczysław Nakielski (4 R), Regina i Piotr (40 R) z r. Zduńczuków.

18.oo

† Władysław (18 R) i Helena (14 R) z r. Borowik, zm. z r. Borowików i Oborskich.

 

Sobota


7.oo

† Greg. 13 – Stanisława Oleksiejuk.

7.oo

† Mieczysław Hus.

16.3o

ŚLUB

18.oo

† Stanisław Lesicki (42 R), Tadeusz Kleszcz (11 R), zm. z r. Lesickich, Kleszczów, Wójcików, Tylkowskich,  za dusze w czyśćcu cierpiące.

 

Niedziela

 

7.oo

ZA  PARAFIAN             † Greg. 14 – Stanisława Oleksiejuk.

7.oo

† Bronisława Hurko (15 R), zm. z r. Hurków, Gutowskich, Borejków i Drozdów.

8.3o

† Mariusz Jakubowski (11 R), Mirosław Jakubowski.

8.3o

† Helena (29 R), Jan (35 R), zm. z r. Juścińskich, Kuczków i Forysiuków.

10.oo

† Wacław, Lucjan, Agnieszka i Jan zm. z r.  Kuśniewskich,

Jan i Anastazja Bogusiewicz.

10.oo

† Lucjan Kondraciuk, Bogdan Stańkowski,

zm. z r. Kondraciuków, Budzyńskich, Stańkowskich i Chudonów.

11.3o

ROCZNICA  I  KOMUNII ŚW.

16.oo

† Juliusz Grum (12 R), Bolesław, Antoni Grum.

18.oo

† Zofia Nowosad  (8 R).