Słowo Boże na każdy dzień

Program wycieczki do Wilna, Rygi, Tallina oraz Helsinek.

 

Termin: 09.05-16.05.2017.

lub:29.04-06.05(w przypadku małej liczby chętnych)

 

  1 dzień:

Przejazd z Lublina i Puław do Suwałk  na kolację i  nocleg.

  2 dzień:

Śniadanie, przejazd na trasie Suwałki – Ryga, po drodze zwiedzanie  Góry Krzyży, kolacja i nocleg w hotelu w okolicach Rygi.

  3 dzień:

Śniadanie, zwiedzanie Rygi (Vecriga: zamek, mury obronne, katedra, kościół św. Piotra, kościół św. Jakuba, Trzej Bracia, gildie i Dom Kotów; pomnik Wolności, katedra Narodzenia Chrystusa) przejazd  do Jurmały, pobyt nad morzem, powrót do hotelu, kolacja i nocleg .

  4 dzień:

 

5 dzień:

Śniadanie, przejazd do Tallina, zwiedzanie miasta (mury obronne, ratusz, Trzy Siostry), kolacja i nocleg w hotelu w Tallinie.

Śniadanie, przeprawa promowa do Helsinek, zwiedzanie miasta (katedra, Plac Senacki, kościół Temppeliakuio, Park Sibeliusa, sobór Uspieński...), powrót do Tallina, kolacja i nocleg.

6 dzień:

Śniadanie, przejazd z Tallina do Wilna, kolacja i nocleg w hotelu.

  7 dzień:

Śniadanie, zwiedzanie miasta (Ostra Brama, cmentarz na Rossie, kościół  św. Piotra na Antokolu, katedra, zaułek gotycki, pomnik i muzeum A.Mickiewicza), kolacja i nocleg w hotelu.  

  8 dzień:

Śniadanie, przejazd do Trok, zwiedzanie zamku i sanktuarium MB Trockiej, przejazd na przejście graniczne Ogrodniki, powrót do Lublina i Puław, rozwiązanie impreezy.

 

 

 

 


Świadczenia:

 

- 7 noclegów,

- 7 śniadań, 7 obiado-kolacji,

- ubezpieczenie KL i NNW oraz OC organizatora,

- przejazd  autokarem,

- opieka pilota.

 

Wstępy uczestnicy opłacają we własnym zakresie.

Proponowane kieszonkowe ok. 50.00 EUR.